Antalya Çit

Günümüzde müstakil evlerde ikamet eden birçok insan bahçelerini çitle çevirmek istiyorlar. Bununla birlikte köylerde arazisi tarlası bahçesi olan kişiler de bu alanların korunması adına çit kullanmak istiyor. Bu nedenle de çit sistemlerine yoğun bir şekilde talep oluyor. Antalya panel çit sistemleri sunmuş olduğu avantajlar nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. 

Antalya Bahçe Çiti
Antalya bahçe çiti başta bahçeler olmak üzere tarla ve arazi gibi birçok alanda kullanılıyor. Antalya bahçe çiti kullanıma oldukça kolay olan ürünlerdir. Bu ürünleri topraklı zemin, duvar, beton üzerinde ya da çim zemin üzerinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
Dikenli tel geçmiş yıllardan günümüze kadar birçok farklı alanda kullanılan ürünler arasında yer alır. Yaygın bir şekilde tercih edilen güvenlik önlemleri arasında olan dikenli teller sayesinde korunması gereken alanları herhangi bir teşebbüsün olması engellenir. Dikenli tel renk olarak genellikle gri renktedir. Firmamızda her ihtiyaca uygun dikenli tel model üretimi ve satışı yapılır.
Müşterilerimizden gelen taleplere göre istenilen ölçüde dikenli tel üretiyoruz. Montaj işlemi de yine firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılır. Dikenli tel montajından uzman kişiler tarafından yapılması büyük önem taşır. Aksi takdirde ciddi yaralanmalar söz konusu olabilir.

Antalya Halı Saha
 Antalya halı saha çiti üretimi ve satışı yapan firmamızdan ihtiyacınız olan çit modelini satın alabilir ve dilerseniz montaj işlemi için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Antalya Jiletli Tel
Antalya jiletli tel yüksek güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilen ürünlerden birisidir. Dikenli tel sistemlerinin yeterli olmadığı veya tehlike arz eden bölgelerde jiletli tel kullanılır. Jiletli teller sayesinde yüksek güvenlik önlemi sağlanır. Bu tel sistemleri tehlike riski taşıyan bölgelerde kullanılır. Bu sistemler caydırıcı bir güvenlik önlemi olmasından dolayı korunması gereken alana girmek isteyenler bu işten vazgeçerler. 
Firmamızda satışı yapılan dikenli teller oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Demir dikenli telliler paslanmaz çelikten üretilir. Böylece insan sağlığı açısından da pas nedeni ile herhangi bir risk taşımaz. Paslanma olmadığından dolayı firmanızda satışı yapılan bu dikenli teller uzun ömürlü bir kullanımı sunar. 

Antalya Tel Örgü
Antalya tel örgü üretimi ve satışı yapan firmamızdan istediğiniz ölçüde jiletli tel satın alabilirsiniz. Jiletli tellerin fiyatları diğer teller ile kıyaslandığı zaman daha yüksek fiyatlıdır. Ancak güvenlik bakımından çok daha başarılı bir sistemdir. Firmamızda tel örgü ve jiletli tel üretiminin yanı sıra köpek kafesi  satışı da yapılıyor. Sizler de ihtiyacınız olan köpek kafesi ve tel örgü çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Antalya Bahçe Kapısı 
Bahçe kapısı bina girişlerinde güvenliğe tam anlamı ile sağlamak adına ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bahçe kapıları istenildiğinde otomatik bir şekilde açılır. Bahçe kapılarını sürgülü olarak kullanılan modelleri de mevcuttur. Bu modeller kullanılan ortama bağlı olarak farklılık gösterir. Firmamızda genellikle bahçe kapılarının modelleri ferforje olarak yapılır. Ancak müşterilerimizin ihtiyaçlarından göre farklı modellerde de çalışılır.
Bahçe kapılarının fiyatları kapının ebatlarına ve istediğiniz modelin özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Bina girişlerinizin şık bir görünüme sahip olması ve güvenli olmasını istiyorsanız modern ve güvenli bahçe kapıları için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. 

Antalya Çim Çit
Yeni nesil ürünler arasında olan çim çit genellikle halı sahalarda kullanılır. Çim çit çim halıdan daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de yeni nesil bir ürün olarak kabul edilir. Firmamızda üretimi ve satışı yapılan çim çiftler çift halıdan farklı olarak yalnızca belirli yüzeylerde kullanılmak için tasarlanmıştır. Tüm çiftlerin kullanımı oldukça pratiktir. Bununla birlikte bu ürünler kolay bir şekilde istenilen yere monte edilir. Montajının kolay olması ile birlikte demontajı da oldukça kolay olup istenilen yere kolay bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir.
Kullanım alanı oldukça geniş olan çim çitler PVC malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede hava koşullarına karşı dayanım gösterir. Ayrıca görünüm açısından da oldukça dekoratif bir görüntüye sahiptir. Firmamız olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istenilen ebatta çimçit tel örgü dikenli tel jiletli tel gibi ürünlerin üretimini ve satışını yapıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan ürünler için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.